Podlahy LB Parket

Podlahy patří mezi základní prvky interiéru. Nabízíme Vám širokou škálu různých podlahových krytin od předních výrobců. Vybrali jsme pro Vás vysoce kvalitní podlahy za dostupnou cenu se kterými máme my i naši zákazníci dobré zkušenosti. S výběrem, hlavně po technické stránce nám pomáhali naši profesionální podlaháři.
Konečný výběr dané podlahy je však přímo na Vás, my Vám rádi s výběrem poradíme a samozřejmě pomůžme i s pokládkou. Vysvětlíme Vám jaký typ je vhodný pro daný prostor, co která podlaha má za výhody či nevýhody. Samozřejmostí jsou vzorky, které si můžete na naší prodejně přímo „osahat“. Zde si můžete také prohlédnout veškeré nabízené dekory.

Dřevěné podlahy

Pokud máte rádi přírodu a kus byste jí chtěli mít  i doma, tak právě pro Vás jsou určeny dřevěné podlahy. V nabídce máme kvalitní české podlahy mnoha dekorů, které Vám pomohou zabydlet Váš dům či byt. Poradíme Vám jak správně vybrat dřevěnou podlahu, jak se o ni starat. Nabídneme Vám profesionální pokládku a další služby.

Laminátové podlahy

Díky mnoha různým dekorům (napodobeniny dřeva, kamene, dlažby a dalších materiálů), nížší ceně se staly laminátové podlahy velmi vyhledávanou podlahovou krytinou. Jednoduchá montáž a také snadná údržba laminátových podlah jsou hlavní její přednosti. Pomůžeme Vám s jejím výběrem,poradíme s údržbou a nabídneme Vám pokládku od profesionálních podlahářů.

Korkové podlahy

Korek je přírodní materiál (kůra z korkového dubu) s vynikajícími tlumícími a izolačními vlastnostmi. Snadná údržba korkových podlah je předurčuje pro použití v domácnostech. Nabízíme několik druhů korkových podlah s jejíchž výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy konkurují v poslední době jak dřevěným a laminátovým podlahám, tak i dlažbě. Díky moderním technologiím výroby, široké nabídce dekorů a provedení uspokojí i náročné zákazníky. V jejich prospěch hovoří i velmi snadná údržba, antibakteriální provedení a vhodnost i pro podlahové vytápění. Nabízíme vinylové podlahy jak lepené tak i plovoucí.

Veškeré námi nabízené podlahy si můžete osobně prohlédnout v naší vzorkové prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu.